AR-Ge ve deneme üretimlerini tamamladığımız BAKIŞGLOSS panellerimizi satışa sunduk. Şube ve bayilerimize sevkiyatı başlayan ürünlerimizin numunelerine ve renk kartelalarına kısa süre içerisinde tüm mağazalarımızdan ulaşabileceksiniz.

Acrylic bazlı UV lak katmanlar kullanarak ürettiğimiz BAKIŞGLOSS panellerimiz, poliüretan bazlı UV lak katmanlar içeren muadillerine göre 4 kata varan çizilme direnci ve yüksek UV ışını dayanımı sunmaktadır. Kullanılan UV lak katmanların acrylic bazlı olması; yüksek çizilme direnci ve UV ışını dayanımı sunmasının yanı sıra kusursuz parlaklığa sahip yüzey efektini de beraberinde sunmaktadır. Bu da uzun ömürlü kullanım ve görsel kalitenin beraber sunulması demektir.

1220*2800*18 mm ölçülerinde sunduğumuz BAKIŞGLOSS panellerimiz 8 mm kalınlık alternatifi ve toplu siparişlerde özel kalınlık opsiyonu da bulunmaktadır. Başlangıç olarak; 7 adedi temel düz renklerden oluşan 20 adedi ise en çok tercih edilen ahşap ve diğer dekor renklerinden oluşan toplamda 27 farklı renk seçeneği sunmaktayız.

Acrylic bazlı UV lak katmanları ile sunduğu yüksek dayanım ve zengin renk seçeneği ile tüm mutfak, banyo dolap kapakları ve dekorasyon çalışmalarının vazgeçilmezi olacak olan ürünümüzün hayırlı olmasını temenni ederiz.

Bakış Gloss Çıktı…