High Gloss ve Acrylic; her ikisi de parlak panel ürün gamının en çok tercih edilen ürünleridir.  Acrylic ürünler yüzey kalitesi ile öne çıkmakta iken High Gloss ürünler ekonomiklikleri ile öne çıkmaktadır.

 

 

Acrylic 0,7 ile 1 mm arasında değişen yüzey kalınlığına sahiptir. Kalın acrylic yüzeyi ile kısmı derinliğe sahip parlak yüzey efektine sahiptir. Acrylic ürünlere yüzeylerinden dolayı desen uygulanamamakta olup, tüm deseni kullanılan yüzeyin deseni ile sınırlıdır. Kapak olarak kullanımında yüzey ile aynı renkte PVC kenar bandı kullanılmaktadır. Renk ve desen seçeneği High Gloss’a oranla sınırlıdır.

 

Acrylic 1302 Beyaz

 

High Gloss ürünler 0,30 mm kalınlığa sahip PVC yüzeyler kullanılarak üretilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere parlak bir üründür. En önemli özelliği ekonomik parlak ürün olmasıdır. High Gloss paneller plaka olarak satıldığı için MDF üzerine desen işlemesi yapılmamakta olup tıpkı acrylic gibi tüm deseni kullanılan yüzeyin deseni ile sınırlıdır.  Kapak olarak kullanımında yüzey ile aynı renkte PVC kenar bandı kullanılmaktadır. Zengin renk ve desen seçeneğine sahiptir.

 

 

Satışa sunmuş olduğumuz Bakış High Gloss (B.H.G) paneller ile High Gloss panellere Bakış kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

High Gloss Mu? Acrylic Mi?