Birçok müşterimizin kapaklarının çizilmesi endişesini yaşadığını görüyoruz.  İlk olarak vakum kapakların çizilip çizilmediğini anlatacak olursak; vakum kapakta kullanılan yüzey kaplama malzemesi pvc’dir. Bilindiği gibi ısı ile çalışan makinelerde ahşap malzemenin üzerine ısıtılarak gerilmesi tekniği ile yapılabilmesi için pvc’nin yumuşak olması gerekmektedir. Malzemenin bu şekilde olması pvc vakum kapakta özellikle parlak ürünlerin çizilmeye karşı hassas olması sonucunu doğurmaktadır. Gerekli temizlik talimatlarına uyularak temizlenirse ve bu hassasiyet her zaman göz önünde bulundurulursa, vakum kapak kaliteli bir üründür.

Bizim de sıkça bahsettiğimiz temizlik talimatlarını doğru uygulamadığınız, yanlış bez ve ya deterjan tercihinden dolayı kapaklarınız çizildiği zaman ise BAKIŞ PARLAK YÜZEY TEMİZLEYİCİ kullanılarak kılcal çiziklerin görülmemesi sağlanabilir. Pasta – polish uygulaması ise ilk haline döndürmez ve çok daha kötü sonuçlarla karşılaşmanıza sebep olabilir.

Eğer teslimat sırasında hazır kapaklarınızda bir çizik ile karşılaşırsanız  ürünümüz size ulaştığında kapak üzerinde hiçbir işlem yapmadan çiziği veya üretimden kaynaklı olduğunu düşündüğünüz hatayı tespit edip, kapağı kullanmadan siparişi verdiğiniz şubemize, müşteri temsilcimize veya bayiimize bildirip yardım alabilirsiniz. Üretimini yaptığımız tüm kapaklarımız üretim kaynaklı sorunlara karşı garanti altındadır.

Membrane kapak çizilir mi? Çizilmesi nasıl önlenir?